Rednerfarm

EN | PL

Jak to działa?

RenderFarm to dziesiątki współpracujących ze sobą komputerów. Nasz najsłabszy komputer ma aż 16 rdzeni. I nie piszemy tego po to, żeby się nim chwalić. Piszemy to po to, żeby go zawstydzić i zmusić do rozbudowy (która zresztą nieustannie się dzieje!).

Nie znajdziesz u nas zwykłych "pecetów". Mamy tylko i wyłącznie pełnoprawne serwery przygotowane do nieustannej, ciągłej pracy! Nie współczuj im, one to naprawdę lubią. Renderowanie to ich pasja. Mogą renderować zdalnie całymi tygodniami, bez przerw, a nawet nocami i żaden nie narzeka.

Nasza ogromna moc obliczeniowa jest dostępna dla Twoich projektów 24h/7. Nie istnieją święta i nie ma weekendów. Dzięki dedykowanemu Remote Desktop lub połączeniu VPN masz pełną kontrolę nad procesem renderingu.


Farma renderuje zawsze wtedy, kiedy tego chcesz. W ciągu dnia czy nocy - komputery nie patrzą zegarki. (Żeby mieć co do tego pewność - w specjalnie klimatyzowanej i zabezpieczonej serwerowni nie zawiesiliśmy ani jednego zegarka).
Czym jednak byłaby nawet największa moc obliczeniowa, gdybyś Ty miał do niej utrudniony dostęp? Tego nie wiemy, ale wiemy, że do naszej farmy zdalnego renderingu masz dostęp dzięki dwóm niezależnym 20 megabitowym symetrycznym łączom. To zapewnia wygodne wysyłanie i ściąganie nawet dużych plików wynikowych.

Używaj tego wszystkiego i twórz szybko piękne wizualizacje 3D! Jeśli jednak w jakiś sposób dowiemy się, że renderujesz u nas brzydkie projekty - no cóż, i tak się nie znamy na projektowaniu. Dla nas liczy się liczenie!


Application is in beta test

MyFarm – is currently In Beta!

We are looking for testers. If you need some renderings done, please sign up to Myfarm application for further information and get 2500 free Credits.

At that moment we support the following render software:

  • 3ds Max (2011 and up)
  • Maya
  • Blender

Render software plugins:

  • mental ray
  • v-ray 2.5 (for version up to 2013)
  • v-ray 3.2 (for version from 2014 and 2015), 3.4 for 2016

Application is in beta stage - so it may have some minor glitches.

Go to MyFarm!

In case of any questions - please contact admin@renderfarm.pl

x