Rednerfarm

EN | PL

Co oferujemy?

Opanowaliśmy czas. Mówiąc ściślej, opanowaliśmy umiejętność przyspieszenia czasu oczekiwania na gotowy projekt. Gdy kurczą się terminy realizacji, my rozszerzamy Twoją moc obliczeniową, tym samym zwiększając efektywność Twojej pracy. 
Użyczamy naszym Klientom ogromną moc obliczeniową, która pozwala renderować projekty zdalnie i wielokrotnie szybciej. W ten sposób maszyny klienckie nie są obciążane renderingiem - ciężar tego zadania spoczywa wyłącznie na RenderFarm.  

System funkcjonuje w oparciu o zasady zawarte w NDA (Non Disclosure Agreement), która gwarantuje absolutną poufność renderowanych materiałów - cały proces jest jedynie zdalnym użyczeniem mocy obliczeniowej, nie rezerwujemy sobie prawa wglądu do projektów.
W wyścigu z czasem dajemy Ci asa do rękawa - ponad 650 rdzeni dedykowanych zdalnemu renderingowi. Niezależnie od złożoności projektu, wygodnie i szybko przesyłasz go do nas przez 20 MB łącza symetryczne, pracujące z prędkością przy której słychać jedynie rosnącą satysfakcję. 

Renderując zdalnie oszczędzasz nie tylko czas - outsourcing obliczeniowy obniża koszty, prądu, klimatyzacji i zwiększa wydajność pracowników. Graphic Designer otrzymuje potężne narzędzie gwarantujące swobodę tworzenia, które staje się przy tym szybsze i bardziej efektywne.
Indywidualny charakter współpracy z klientami pozwala nam dbać o ich produktywność i punktualność 24 godziny na dobę. Gwarantujemy formalną klarowność, legalność, poufność i obsługę w języku polskim. Twórz więcej i lepiej - RenderFarm skraca drogę do realizacji projektu, zapewniając wydajniejsze środowisko pracy.
Application is in beta test

MyFarm – is currently In Beta!

We are looking for testers. If you need some renderings done, please sign up to Myfarm application for further information and get 2500 free Credits.

At that moment we support the following render software:

  • 3ds Max (2011 and up)
  • Maya
  • Blender

Render software plugins:

  • mental ray
  • v-ray 2.5 (for version up to 2013)
  • v-ray 3.2 (for version from 2014 and 2015), 3.4 for 2016

Application is in beta stage - so it may have some minor glitches.

Go to MyFarm!

In case of any questions - please contact admin@renderfarm.pl

x