Rednerfarm

EN | PL

o nas

Gdy liczą NA Ciebiemy liczymy ZA Ciebie

Nasza farma zdalnego renderowania jest pierwszą taką farmą w Polsce. Renderujemy w Krakowie, ale jakie ma to dzisiaj znaczenie? Nasi Klienci są i z Krakowa, i z Warszawy, i spoza Polski.
Wszyscy wiedzą, że praca na farmie wymaga maszyn. Nieustannie więc o nie dbamy i udoskonalamy. Jest ich coraz więcej i więcej. Nie zapominamy jednak o ludziach. I dlatego zatrudniamy najlepszych.


 

Nasz główny administrator ma nie tylko dużą wiedzę o tym, co potrafią zdziałać komputery i do tego jeszcze doktorat z biofizyki. Ma też - jak przystało na naprawdę dobrego informatyka - długie włosy. Nasz dyrektor zarządzający nie tylko skończył zarządzanie, ale przede wszystkim łysieje - a to klasyczny wymóg dla dobrego dyrektora zarządzającego.
A tak w skrócie - najważniejsza rzecz o nas to, że ciężko pracujemy. Wyznaczamy wysokie standardy sobie i konkurencji. 

By umożliwić naszym klientom jeszcze wydajniejszą pracę i łatwiejsze zbieranie plonów renderingu, stworzyliśmy zespół specjalistów, który opracował dedykowaną aplikację kliencką - MyFarm. Udostępniliśmy naszym klientom w pełni zautomatyzowane i intuicyjne narzędzie do zarządzania zdalnym renderingiem na naszej farmie. Aplikacja aktualnie jest dostępna w wersji MyFarm beta. 
Application is in beta test

MyFarm – is currently In Beta!

We are looking for testers. If you need some renderings done, please sign up to Myfarm application for further information and get 2500 free Credits.

At that moment we support the following render software:

  • 3ds Max (2011 and up)
  • Maya
  • Blender

Render software plugins:

  • mental ray
  • v-ray 2.5 (for version up to 2013)
  • v-ray 3.2 (for version from 2014 and 2015), 3.4 for 2016

Application is in beta stage - so it may have some minor glitches.

Go to MyFarm!

In case of any questions - please contact admin@renderfarm.pl

x